Shtypshkronja
 Shtypshkronja Guttenberg e ka filluar aktivitetin e saj nė vitin 1998. Qė nė fillimet e saj shtypshkronja dalloi nė treg pėr pėrdorimin e njė teknologjie bashkėkohore duke qenė e pajisur e gjitha me makineri tė kompanisė gjermane “Heidelberg”, pėrfshirė kėtu makineri pėr parapërgatitjen, shtypin, prerjen, palosjen, libėrlidhjen e dizajnin grafik.

 Proceset e punės nė “Guttenberg” realizohen nga njė staf mjaft i kualifikuar, njohės shumė tė mirė tė teknikave tė shtypshkrimit dhe korrektė, gjė qė garanton pėrgjigjen nė kohė dhe me cilėsi ndaj kėrkesave tė klientėve.

© 2007 Shtypshkronja Guttenberg. Të gjitha të drejtat të rezervuara.